Menü
Your Cart

Adım Adım

Yayınevi: Adım Adım
Adım Adım’ın 3 YAŞ – Yeni Yaşı Keşfetme seti, Yaşına uygun oyun ve etkinliklerle çocuğun dolayısıyla ailelerin yeni yaş dönemine adaptasyonunu kolaylaştıracak. Kitaptaki renkli ve eğlenceli aktiviteler çoklu zeka gelişimini destekleyecek. Kalemi amaçlı olarak yaşına uygun bir şekilde kullanmaya başl..
206,45TL
Yayınevi: Adım Adım
 Nesneler ve Hayvanlar - İlişki Kur Eşleştir (3+ Yaş) Şimdi Eğlenerek Öğrenme Zamanı! 28 Adet Eşleştirme Kartı ile Bağlantıyı Kur Ve Eşleştir! Nesneler ve Hayvanlar – İlişki kur eşleştir yapbozu okul öncesi çocukların hafızasını aynı zamanda mantık ve ilişkilendirme yeteneklerini geliştirmeleri için..
22,23TL
Yayınevi: Adım Adım
Şimdi Eğlenerek Öğrenme Zamanı! 28 Adet Eşleştirme Kartı ile Bağlantıyı Kur, Zıtlıkları Bul Ve Eşleştir! Zıt Kavramlar – Öğren Eşleştir yapbozu okul öncesi çocukların hafızasını aynı zamanda mantık ve ilişkilendirme yeteneklerini geliştirmeleri için hazırlanmıştır. Özel olarak tasarlanmış bu yapboz ..
25,56TL
Yayınevi: Adım Adım
Şimdi Eğlenerek Öğrenme Zamanı! 28 Adet Eşleştirme Kartı ile Bağlantıyı Kur, Renkleri Öğren Ve Eşleştir! Renkler – Öğren Eşleştir yapbozu okul öncesi çocukların hafızasını aynı zamanda mantık ve ilişkilendirme yeteneklerini geliştirmeleri için hazırlanmıştır. Özel olarak tasarlanmış bu yapboz ile ço..
25,56TL
Yayınevi: Adım Adım
Şimdi Eğlenerek Öğrenme Zamanı! 28 Adet Eşleştirme Kartı ile Bağlantıyı Kur, Sayıları Öğren Ve Eşleştir! Sayılar – Say Eşleştir yapbozu okul öncesi çocukların hafızasını aynı zamanda mantık ve ilişkilendirme yeteneklerini geliştirmeleri için hazırlanmıştır. Özel olarak tasarlanmış bu yapboz ile çocu..
25,56TL
Yayınevi: Adım Adım
Şimdi Eğlenerek Öğrenme Zamanı! 28 Adet Eşleştirme Kartı ile Bağlantıyı Kur, Harfleri Öğren, Bul Ve Eşleştir! Harfler – Öğren Eşleştir yapbozu okul öncesi çocukların hafızasını aynı zamanda mantık ve ilişkilendirme yeteneklerini geliştirmeleri için hazırlanmıştır. Özel olarak tasarlanmış bu yapboz i..
25,56TL
Yayınevi: Adım Adım
9. Ay Eşyalarımı KeşfediyorumHer ay bebeğinizin ayına uygun olarak farklı konuları işleyen adım adım kitapları uzman pedagoglar tarafından hazırlanmıştır.9. Ay gelişim kitabı bebeğinizin 9. ayda etrafındaki nesneleri keşfetmesine destek oluyor.9. ay itibari ile minikler fiziksel olarak oturma..
150,75TL
Yayınevi: Adım Adım
10. Ay Bedenimi Keşfediyorum 1Her ay bebeğinizin ayına uygun olarak farklı konuları işleyen adım adım kitapları uzman pedagoglar tarafından hazırlanmıştır.Bebeğinizin 10 ay boyunca öğrendiklerini sunmasının vakti geldi.Motor becerileri farkedilir olarak gelişen ve daha da hareketlenen bebeği..
150,75TL
Yayınevi: Adım Adım
11. Ay Güzel EvimHer ay bebeğinizin ayına uygun olarak farklı konuları işleyen adım adım kitapları uzman pedagoglar tarafından hazırlanmıştır.Bebeğiniz 11. aydan itibaren tam anlamıyla bir keşif sürecine girmiştir.Keşfe öncelikle kendi evinden başlayacak olan bebeğinizin bu ayın kitabı ile b..
150,75TL
Yayınevi: Adım Adım
12. Ay Doğum GünümHer ay bebeğinizin ayına uygun olarak farklı konuları işleyen adım adım kitapları uzman pedagoglar tarafından hazırlanmıştır.Sizin için büyük anlam taşıyan ilk yaş günü yaklaştı. Bebeğiniz çocukluk dönemine geçişini kutlayacak.12. Ay gelişim kitabı, bebeğinizin iletişime dah..
150,75TL
Yayınevi: Adım Adım
13. Ay Sevgili AilemHer ay bebeğinizin ayına uygun olarak farklı konuları işleyen adım adım kitapları uzman pedagoglar tarafından hazırlanmıştır.Bir yaşını dolduran bebeğiniz anne ve babasına ek olarak, diğer aile bireylerinin varlığını daha iyi algılayarak iletişime geçecek ve sosyalleşecek...
150,75TL
Yayınevi: Adım Adım
16. Ay Mutfağı KeşfediyorumHer ay bebeğinizin ayına uygun olarak farklı konuları işleyen adım adım kitapları uzman pedagoglar tarafından hazırlanmıştır.Bu ay çocuğunuzun farklı duygu ve deneyimleri yaşarken birçok becerisini de geliştirdiği mutfaktayız. Mutfak bu aylarda çocuk için en ilgi çeki..
150,75TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)