Menü
Your Cart

Akçiçek Oyuncak

Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Minik tipte hazırladığımız bu mini langırt oyuncağı, hafif ve taşınabilir ebatlarda olması sebebiyle futbol keyfini minikler her yere taşıyabilir.   Kutu Ebatları: 41 x 46 x 5 cm Yaş: 4 ve üzeri..
139,67TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Ev ortamında keyifle oynayabileceğiniz portatif bir masa üstü bilardo oyunu.   Bilardo topları deliklerden direk ayakların içine düşmektedir. Ayakların iç kısımlarında bulunan özel kilit sistemi sayesinde, oyun esnasında topların düşmesinin de önüne geçilmiş oluyor.     Paket Ebatları: 28,5 x 48 x ..
156,72TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Evde fairplay çerçevesinde langırt oynamanın keyfini yaşayabileceğiniz plastikten büyük boy bir masa üstü langırt oyunu.    Paket Ebatları: 47,5 x 63,5 x 13 cm. Ürün Ebatları: 47 x 63 x 12,5 cm...
262,77TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Bu yaylı futbol oyunun mantığı; basitçe; topun oyuncunun bulunduğu hafif çukur kısımda durduktan sonra, topa yön verilmesi olduğu için; kavgasız, hilesiz bir şekilde zevkle oynanabiliyor.   Evde sevdiklerinizle futbol oynamanın keyfini yaşayabileceğiniz plastikten masa üstü bir futbol oyunu.    ..
176,28TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Bu yaylı futbol oyunun mantığı; basitçe; topun oyuncunun bulunduğu hafif çukur kısımda durduktan sonra, topa yön verilmesi olduğu için; kavgasız, hilesiz bir şekilde zevkle oynanabiliyor. Evde sevdiklerinizle futbol oynamanın keyfini yaşayabileceğiniz plastikten masa üstü küçük boy bir futbol oyu..
165,26TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Bu yaylı penaltı oyunun mantığı; basitçe; topun oyuncunun bulunduğu hafif çukur kısımda durduktan sonra, topa yön verilmesi olduğu için; kavgasız, hilesiz bir şekilde zevkle oynanabiliyor.   Evde sevdiklerinizle futbol oynamanın keyfini yaşayabileceğiniz plastikten masa üstü küçük boy bir penaltı o..
52,22TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Geometrinin en basit ve temel kurallarından biri üzerine kurulmuş bir mantığa sahip: "İki noktadan bir doğru geçer." Ürün, üzerinde özel tasarım delikleri olan, çok yumuşak bir maddeden basılmış bir oyun platformu olarak düşünülebilir. Bu deliklere özel tüplerin içerisinden geçirilmiş renkli ipleri ..
154,59TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
"Sihirli Düğmeler” sayesinde, ilk güzel mozaik desenlerini 80 adet büyük kırılmaz düğmeyi, şeffaf saha ya takarak kolayca oluşturabilirler. 16 adet gerçekçi ve grafik konulu farklı ve eğitici desenler içeren 8 Adet Desen Kartonu nu Destek kartonunun da yardımı ile kolayca Şeffaf Saha nın altına taka..
167,39TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Sihirli Düğmeler oyuncağı sayesinde, ilk güzel mozaik desenlerini 30 adet büyük kırılmaz düğmeyi, şeffaf saha ya takarak kolayca oluşturabilirler. Bu oyuncak; el göz koordinasyonu ve psikomotor gelişimine, çocukların kendi dizaynlarını yapmaya başlamalarıyla da hayal güçlerinin gelişimine yardımc..
107,67TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Parmak futbolu oyunu ile çocuklar arkadaşları ile eğlenceli vakitler geçirecekler. Kutu içerisinde bir çift ayakkabı, 1 adet top ve 1 adet kale bulunmaktadır. Yaş Grubu : 3+ Yaş Kutu Ölçüleri : 16 x 8,5 x 3 cm. Desi Değeri: 1..
23,01TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Çocuklar arkadaşları ile eğlenceli vakitler geçirecekler. Çocukların sosyalleşmesine yardımcı olur ve el becerilerini geliştirmesine katkı sağlar. Boyutları: 34,5 x 15 x 3,5 Yaş Grubu : 3+ Yaş Kutu Ölçüleri : 35 x 20,5 x 4,5 cm. Desi Değeri: 1..
54,44TL
Yayınevi: Akçiçek Oyuncak
Çocukların sosyalleşmesine yardımcı olur. Yaş Grubu : 3+ Yaş Kutu Ölçüleri : 39 x 26 x 5,5 cm. Desi Değeri: 1..
74,34TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)