Menü
Your Cart

Anadolu Oyuncak

Yayınevi: Anadolu Oyuncak
*İnce motor gelişimlerini destekler. *Canlandırma yaparak hayal güçleri gelişir. *Duygularını rahatça ifade edebilme imkanı bulurlar. *Masal anlatımlarında canlandırma yaparak daha etkili bir anlatım sağlanır. *Set 10 farklı parçadan oluşmaktadır. ..
205,14TL
Yayınevi: Anadolu Oyuncak
  Anadolu, Hayvanlar Kukla Seti 10'lu *Çocukların ince motor gelişimlerini destekler. *Canlandırma yaparak hayal güçlerinin gelişmesini katkıda bulunur. *Duygularını rahatça ifade edebilme imkanı bulurlar. *Masal anlatımlarında canlandırma yaparak daha etkili bir anlatım  sağlanır. *Set 10 farklı ha..
205,14TL
Yayınevi: Anadolu Oyuncak
Meslekler Kukla Seti 10'luİnce motor gelişimlerini destekler. Canlandırma yaparak hayal güçleri gelişir. Duygularını rahatça ifade edebilme imkanı bulurlar. Masal anlatımlarında canlandırma yaparak daha etkili bir anlatım sağlanır. Set 10 farklı meslek türünden oluşmaktadır. ..
205,14TL
Yayınevi: Anadolu Oyuncak
 Organ Önlüğü Bir çocuk yeleği giyer ve yelek üzerinden organların yeri gösterilir. Organlar cırt bantlarla tutturulmuştur. Sökülüp takılabilir. Anaokulu ve kreşlerin kullanımına uygundur. Pamuklu kumaştan imal edilmiş, sağlıklı ve sağlam bir üründür...
133,26TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)