Menü
Your Cart

Barbie

Yayınevi: Barbie
Kızlar, Barbie Bebek Bakıcılığı Oyun Setleri içerisinde bulunan minik bebekler ve aksesuarlar ile hayallerindeki hikayeleri yaratabilirler. Sette bulunan bebek bezi, battaniye ve biberon karakteristik Barbie tarzına sahiptir. Özgün görünüşlü sevimli bebekler ve farklı renklerdeki biberonlar arasında..
50,96TL
Yayınevi: Barbie
Barbie Bebek Bakıcılığı Oyun Setleri ile bebek bakımına dair her şeyi keşfetmek mümkün. Kızlar bebek bakımına dair yeni şefler keşfetmeye bayılacaklar. Beslenme ve uyku saati, tuvalet eğitimi veya pusetle gezdirme temalı bebek bakıcılığı setleri arasından istediğini seçebilirsin. Her setin hikaye an..
237,12TL
Yayınevi: Barbie
Bu Barbie aksesuar paketleri sayesinde kızlar, Barbie ile sonsuz sayıda hikaye yaratabilir (bebek ayrı olarak satılır). Kahvaltı, bakım günü ve köpekle ilgilenme gibi temalara sahip setlerden istediğini seç. Her pakette genellikle dört ila altı adet bulunan, gerçekçi detaylara sahip bu oyuncak parça..
41,03TL
Yayınevi: Barbie
Barbie her şeyi başarabileceğine inanıyor. Tarzının da kendisi gibi çok başarılı olmasını istiyor. Barbie bebekler (bebekler ayrı olarak satılır) için tasarlanan bu aksesuar setleri, Barbie'ye günümüz trendlerine uygun bir tarz katıyor. Her pakette hikaye anlatımını destekleyen detaylar bulunur. Gez..
63,53TL
Yayınevi: Barbie
Seyahat temalı Chelsea bebek ona arkadaşlık eden yavru köpeği ile dünyayı dolaşmaya hazır.   İki kuyruklu sarı saçları, pembe parlak elbisesi ve pembe botları ile çok tatlı görünüyor.   Chelsea bebek, ona eşlik eden yavru köpeğinin taşıyıcı çantası sayesinde kulplu ve tekerlekleri ile her yere gideb..
128,19TL
Yayınevi: Barbie
Bu seyahat temalı sette Barbie bebek, köpekçiğini de yanına alıyor ve hayal kurmayı seven herkese dünyayı gezdiriyor. Barbie Rüya Evi Maceraları çizgi filminden ilham alınarak tasarlanmış setin yanında verilen çok sayıda parça hayal gücünü çalıştırır. Barbie'nin arkadaşları ve ailesiyle heyecanlı ma..
278,03TL
Yayınevi: Barbie
Barbie, helikoptere atlayıp dünyanın dört bir yanına gitmelerini sağlayan bu renkli oyuncak ile hikayeler kanatlanacak. Canlı mavi renkli tasarımı ile etkileyici! Gümüş rengi pervanesi bir defa itilince dönmeye başlıyor. Helikopterini al ve havada "uçurarak" aşağıdaki manzarayı izle. İki bebek (ayrı..
305,31TL
Yayınevi: Barbie
Bebekler için iç mekana uygun mobilya setlerinden oluşan bu Barbie koleksiyonuyla, hikayeleri ve hayalleri zenginleştir. Evcil hayvan oyun evi, oturma odası ve bulaşık makinesi gibi popüler temalara sahip bu mobilyalar sayesinde, gece veya günlük işlerle ilgili oyunlar eğlenceli hâle gelir. Eğlencel..
120,96TL
Yayınevi: Barbie
Dış mekan oyuncak bebek mobilya setlerinden oluşan bu Barbie koleksiyonuyla, hikayeleri ve hayalleri zenginleştir. Donat şeklindeki yüzme simidi, taş fırın ve piknik masası gibi eşyalar, çocukların popüler dış mekan temalarıyla mükemmel bir gün hayal etmesini sağlar. Eğlenceli hikâyeler yaratmak içi..
95,67TL
Yayınevi: Barbie
Barbie'nin Muhteşem Malibu Evi, yaratıcı dönüşümler ve pek çok hikaye öğesiyle çocukların hayal gücünü harekete geçirmeye hazır. Barbie bebek evi açılarak çok sayıda oyun alanını ve iki kat eğlenceli özellikleri ortaya çıkarıyor. Çocuklar 2 katlı, 60 santimetre genişliğindeki bebek evinin 6 odasını ..
1.368,93TL
Yayınevi: Barbie
Chelsea™ bebek ve köpeği, evin arka bahçesi dahil her yerde kamp yapmaya hazır. Çünkü özel araçları Club Chelsea™ Karavan onların her zaman yanında! Karavan arabadan ayrılıp oyun setine dönüşüyor ve adeta evden uzakta yeni bir ev yaratıyor. Seyahat etmek için karavanı üstü açılır arabaya bağla, kamp..
414,38TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 61 (6 Sayfa)