Menü
Your Cart

Bioblas

Yayınevi: Bioblas
Tüm Saç Tipleri İçinARGAN YAĞLI SIVI SAÇ KREMİİçeriğinde bulunan Argan Yağı ile saç tellerini onarır, saça ipeksi yumuşaklık ve yoğun parlaklık kazandırır.Bioblas’ın geliştirdiği patentli bitkisel kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik olarak test edilmiştir..
33,92TL
Yayınevi: Bioblas
Boyalı ve röfleli saçlar, Kreatin + Seramid, Bitkisel serum katkılıSaç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum Katkılı Kreatin ve seramid içeren boyalı saçlara özel formül saç renginin uzun süre yoğun ve canlı kalmasını sağlar. SAÇLAR NEDEN DÖKÜLÜR? Mevsim değişiklikleri gibi doğal etkenlerin yanı sıra s..
32,22TL
Yayınevi: Bioblas
Bioblas Botanic Oils Argan Yağlı Güçlendirici Krem Maske 200 mlÜrün Markası: BioblasÜrün Boyutu: 200 mlÜrün Faydaları: Yıpranan saçlarınızın yoğun bakım elde etmesine ve saç köklerinin beslenmesine yardımcı olur. Saçlarınızı nemlendirir ve yumuşatır. Daha güçlü ve canlı görünmesini sağlar. Düz..
33,90TL
Yayınevi: Bioblas
• Onarıcı şampuan kuru ve yıpranmış saçlar için içerdiği zeytinyağı ve at kuyruğu otu yağı ile saçı kökten uca onarır, saça sağlıklı görünümünü yeniden kazandırır.• Islak saçınızın tamamına, özellikle kökten başlayarak uç kısımlarına doğru köpürterek uygulayın ve durulayın.• Saçınızın ihtiyacın..
32,22TL
Yayınevi: Bioblas
Özet Bilgi: BIOBLAS şampuan saç dökülmesine karşı etkilidir. Bitkisel serum katkılı formülü sayesinde saçları besler.Ürün Faydaları: Düzenli kullanıldığında saç dökülmesinin önüne geçer. Zayıflamış saçları güçlendirir. Saçların dolgunluğunu, canlılığını ve parlaklığını arttırır. Saçların kolay tar..
51,33TL
Yayınevi: Bioblas
Bioblas Saç Dökümesine Karşı Şampuan 360 Saç köklerini güçlendirmek ve saç dökülmelerini ortadan kaldırmak için geliştirilen Bioblas Saç Dökülme Karşı Şampuan, saç derinizi besleyerek bakım yapar. Saçlarınıza gereken nemi sağlayarak saç derisi problemlerini en aza indirir. Tüm saç tiplerine uygund..
32,22TL
Yayınevi: Bioblas
Bioblas Forte Complex B19 Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 100 mlÜrün Markası: BioblasÜrün Boyutu: 100 mlÜrün Faydaları: %96 bitkisel serum içeriği ile yoğun saç dökülmesine karşı etkilidir. Saç köklerini güçlendirir, saçların daha güçlü çıkmasını sağlar. Saçları güçlendirerek ekstra hacim..
87,24TL
Yayınevi: Bioblas
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Hacim Şampuanı Collagen + Keratin 360 mlÜrün Adı: Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Hacim Şampuanı Collagen + Keratin 360 mlÜrün Markası: BioblasÜrün Boyutu: 360 mlÖzet Bilgi: Saç Dökülmesine Karşı Hacim ŞampuanıÜrün Faydaları: Besler: Zengin bitkisel aktifler saç..
32,22TL
Yayınevi: Bioblas
Bioblas Sarmaşık Özü Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 1000 ml Ürün Adı: Bioblas Sarmaşık Özü Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 1000 mlÜrün Markası: BioblasÜrün Boyutu: 1000 mlÖzet Bilgi: Saç dökülmesine karşı şampuan.Ürün Faydaları: Sarmaşık özünde bulunan phytosterol ile saçın sağlıklı uzamasına y..
51,33TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)