Menü
Your Cart

Biosilk

Yayınevi: Biosilk
Biosilk silk therapy finishing sprey sıkı tutuş, parlak bir parlaklık sağlamak için ipek botanikleri kullanırken uzun süre kalıcı stiller için güçlü tutuş sağlamak üzere geliştirilmiş benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir saç spreyidir. Nasıl kullanılır Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Kutuyu sa..
158,76TL
Yayınevi: Biosilk
Biosilk silk therapy finishing sprey doğal tutuş, parlak bir parlaklık sağlamak için ipek botanikleri kullanırken esnek bir tutuşla favori görünümünüzü korumak için geliştirilmiş benzersiz tasarlanmış bir saç spreyidir. Nasıl kullanılır Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Kutuyu saçtan 10 ? -12 uza..
158,76TL
Yayınevi: Biosilk
BioSilk Nemlendirici Terapi Zengin Nemlendirici Köpük, saçı nemlendirirken hafif bir tutuş sağlar. Kinoa ve ipek, parlaklık ve şekillendirme kontrolü sunar. Rich Moisture Mousse, kontrol sağlamak için maracuja yağı ve ipek, nemi hapseden kinoa sunar. Daha fazla şekillendirme kontrolünün, daha kolay ..
139,11TL
Yayınevi: Biosilk
BioSilk® Silk Therapy® Kuru Temiz Şampuan tüm saç tipleri için formüle edilmiş, saçı temizleyen ve tazeleyen, fazla yağı emen ve kokuyu gideren su içermeyen bir spreydir.Ürün Açıklaması BioSilk İpek Terapisinin 1986 yılında daha sağlıklı saçlar için nasıl ortaya çıktığı bu arayış. İpek, pürüzsüz dok..
139,11TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)