Menü
Your Cart

Chiva

Yayınevi: Chiva
Küçük kulplu ahşap puzzle oyunları;çocukların el becerilerine ve psikomotor gelişimine destek verir. El, göz koordinasyonu sağlamasına yardımcı olur. Renk, şekil, boyut vb. kavramların anlaşılmasını kolaylaştırır, kelime haznesini geliştirir.Çocuğunuza bu eğitici oyuncak ile tamir aletlerini keyifli..
41,70TL
Yayınevi: Chiva
Küçük kulplu ahşap puzzle oyunları;çocukların el becerilerine ve psikomotor gelişimine destek verir. El, göz koordinasyonu sağlamasına yardımcı olur. Renk, şekil, boyut vb. kavramların anlaşılmasını kolaylaştırır, kelime haznesini geliştirir.Çocuğunuza bu eğitici oyuncak ile hava taşıtlarını keyifli..
41,70TL
Yayınevi: Chiva
Parça bütün daire tamamlama, farklı renklerde birbirini tamamlayan daire şekilleriden oluşmaktadır.Tabla üzerine açılan daire şeklinde yuvalara parçalar birleştirilerek yerleştirilir.Her şekil sadece kendi parçalarından oluşturulur. Çocuklara önce tabla üzerinde geometrik şekillerin düzenli yerleş..
106,61TL
Yayınevi: Chiva
Zeka ve yaratıcılığı geliştiren bu ürün çocuklarınıza parça bütün ilişkisini öğretir, el becerilerini ve hafızalarını geliştirir.Ebat:33x9x2cm..
53,55TL
Yayınevi: Chiva
Küçük kulplu ahşap puzzle oyunları;çocukların el becerilerine ve psikomotor gelişimine destek verir. El, göz koordinasyonu sağlamasına yardımcı olur. Renk, şekil, boyut vb. kavramların anlaşılmasını kolaylaştırır, kelime haznesini geliştirir.Çocuğunuza bu eğitici oyuncak ilerenklerin oluşumunu key..
41,70TL
Yayınevi: Chiva
Küçük kulplu ahşap puzzle oyunları;çocukların el becerilerine ve psikomotor gelişimine destek verir. El, göz koordinasyonu sağlamasına yardımcı olur. Renk, şekil, boyut vb. kavramların anlaşılmasını kolaylaştırır, kelime haznesini geliştirir.Çocuğunuza bu eğitici oyuncak ile okullarda kullanılan eşy..
41,70TL
Yayınevi: Chiva
Küçük kulplu ahşap puzzle oyunları;çocukların el becerilerine ve psikomotor gelişimine destek verir. El, göz koordinasyonu sağlamasına yardımcı olur. Renk, şekil, boyut vb. kavramların anlaşılmasını kolaylaştırır, kelime haznesini geliştirir.Çocuğunuza bu eğitici oyuncak ileb uuml;yükten küçüğe ve..
41,70TL
Yayınevi: Chiva
* 30*30*0,8 cm ölçülerinde olup ahşap malzmeden üretilmiştir.* 18 parçadan oluşur. Küçük Kulpları bulunmaktadır.* Eğitici ve öğretici figürleri ve bu figürlerin yerleşeceği bir platformu vardır...
41,70TL
Yayınevi: Chiva
Küçük kulplu ahşap puzzle oyunları;çocukların el becerilerine ve psikomotor gelişimine destek verir. El, göz koordinasyonu sağlamasına yardımcı olur. Renk, şekil, boyut vb. kavramların anlaşılmasını kolaylaştırır, kelime haznesini geliştirir.Çocuğunuza bu eğitici oyuncak ileiletişim aletlerini key..
41,70TL
Yayınevi: Chiva
Küçük kulplu ahşap puzzle oyunları;çocukların el becerilerine ve psikomotor gelişimine destek verir. El, göz koordinasyonu sağlamasına yardımcı olur. Renk, şekil, boyut vb. kavramların anlaşılmasını kolaylaştırır, kelime haznesini geliştirir.Çocuğunuza bu eğitici oyuncak ile evinizdeki eşyaları, bir..
41,70TL
Yayınevi: Chiva
Küçük kulplu ahşap puzzle oyunları;çocukların el becerilerine ve psikomotor gelişimine destek verir. El, göz koordinasyonu sağlamasına yardımcı olur. Renk, şekil, boyut vb. kavramların anlaşılmasını kolaylaştırır, kelime haznesini geliştirir.Çocuğunuza bu eğitici oyuncak ile günlük yaşantınızda kull..
41,70TL
Yayınevi: Chiva
Bu üründe tabla üzerine açılmış yuvalara renkli geometrik parçalar yerleştirilmiştir.Her parça ancak kendine ait olan yere yerleşir.Çocuklar renkleri, geometrik şekilleri tabla üzerindeki yuvalardan yararlanılarak tanırlar ve öğrenirler.Ebat:20x20x2cm..
60,18TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)