Menü
Your Cart

Detan

Yayınevi: Detan
Sivrisinek ve Karasinekler Karşı Koruma Detan Süper Elektrolikit, sivrisinek ve karasineklere karşı koruma sağlıyor! Gecede 8 saat kullanım ile 60 gece boyunca sivrisineklerden koruma sağlar...
50,40TL
Yayınevi: Detan
Sivrisinek, karasinek ve kenelerin vücuda yaklaşmasına izin vermez. Güneş yağlarıyla beraber kullanılabilir. Ürünün uygulandığı alan su ile yıkanmadıkça karasinek için 2 saat, sivrisinek için 3 saat ve kene için 2 saat etkisi devam eder. Ürün cilt zararları oluşturmamaktadır. Cilde dost, İmitasyon t..
44,36TL
Yayınevi: Detan
Kullanmadan önce iyice çalkalayınız.Daha sonra cildinizin kıyafetinizin dışında kalan kısımlarına püskürtünüz. Homojen şekilde cildinize yayınız. Göz çevresi ve dudak çevresine uygulamayınız. Gözünüze veya ağzınıza götürme ihtimaline karşı uygulamadan sonra ellerinizi yıkamanızı öneririz. Gerektiğin..
46,52TL
Yayınevi: Detan
Sivrisinek ve Karasinekler Karşı Koruma Detan Süper Elektrolikit, sivrisinek ve karasineklere karşı koruma sağlıyor! Gecede 8 saat kullanım ile 60 gece boyunca sivrisineklerden koruma sağlar..
111,47TL
Yayınevi: Detan
Sorun karıncalarsa; çözüm Detan Karınca Yemi! Karınca mücadelenizde uzun süren etki: Detan Karınca Yemi! 6 ay etkili! Evinizde karıncaların saklandığını düşündüğünüz yerlere yerleştirin ve sonucu bekleyin. Karıncalarla mücadelede etkili formülü, küçük yapısı ve pratik kullanımı ile Detan Karınca Yem..
34,64TL
Yayınevi: Detan
Güçlü ve Kokusuz Formül! Yaz aylarında sineklere karşı kokusuz ve etkili çözüm: Detan Kokusuz Sinekkıran! Kokusuz özel formülü ile sivrisinek ve karasinekleri rahatlıkla yok etmenize yardımcı olur. Detan Kokusuz Sinekkıran ile dakikalar içinde sivrisineklerden kurtulabilirsiniz...
29,07TL
Yayınevi: Detan
Hamam Böcekleri ve Örümceklere Karşı Güçlü Etki Hamam böceği ve örümcek mücadelesinde çözüm arıyorsanız etkili yardımcınız Detan Köpük! Özel püskürtme ucu sistemi sayesinde kuytu yerlere rahatça ulaşabilir, kokusuz formülü ile rahatlıkla kullanabilirsiniz...
32,04TL
Yayınevi: Detan
Hamam böceği, karınca, sivrisinek ve karasinekleri gözünüzün önünde değil yuvalarında yok eden kokusuz, pratik çözüm: Detan Maxi! Üzerine sıktığınız hamam böceği ile birlikte yuvalarındaki diğer hamam böceklerine bulaşan Maxi gücü ile evinizi güvenle koruyabilirsiniz. Detan Maxi hamam böceği, karınc..
46,52TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)