Menü
Your Cart

DıyToy - Taba Grup

Bu eğlenceli flash cardlar çocukların dünyasında yer alan ilk 50 temel sözcüğü içerir. Bu sözcükler ve resimler çocuklarınızın konuşmayı öğrenmeleri için gerekli ilk adımları atmalarına yardımcı olabilir, erken yaşta zeka gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Çocuklara resimlerle örnek verere..
33,74TL
Model kartlarına bakarak parçalardan sevimli hayvanları tamamlayın ve hayvanları daha yakından tanıyın.  Oyun kutusunda beyaz arka fonlu yazılabilir alan mevcuttur. Aynı zamanda bu alan manyetiktir. Kutu içerisinden çıkan manyetik parçaları bu alana yaklaştırmanız ile birlikte ilgili parçalar kol..
52,88TL
-26 büyük harf kartı -26 küçük harf kartı -6 telafuz kartı -2 adet etkinlik kartı içermektedir.     Yaş Aralığı : 1 Yaş ve üzeri..
33,74TL
Bebeğinizin, İlk 50 Hayvan Flash Card’ları sayesinde adım adım hayvanları gerçek hayatla bağlantılı olarak nasıl eğlenceli ve kolayca öğrendiğini gözlemlemiş olacaksınız. Üstelik hayvanların yaşam alanlarındaki fotoğrafları sayesinde çocuklar hayvanları ve yaşadıkları coğrafyayı daha yakından tan..
33,74TL
Bebeğimin İlk Zeka Kartları, özel olarak tasarlanan Flash Cards ile bebeklerinizin, zeka, motivasyon, konsantrasyon becerileri, doğal merakını ve beyin hücresi bağlantılarının oluşmasını teşvik eder. İçerisinde hayvanlar, desenler, şekiller, objeler ve yüzler bulunan kartlar bulunur. Kartların üz..
33,74TL
Baby Puzzle-Benim İlk Hayvanlar Puzzlem   6 Adet Jumbo Boy Puzzle 2 Adet 3 Parçalı Puzzle 1 Adet 4 Parçalı Puzzle 1 Adet 5 Parçalı Puzzle 1 Adet 6 Parçalı Puzzle 1 Adet 7 Parçalı PuzzleArkalı önlü koruyucu laminasyonGörsel Zeka Yaratıcılık Merak Uyandırma Görsel Hafıza Parça Bütün İlişkisi..
32,31TL
Dıytoy, Baby Puzzle-Benim İlk Puzzle Deniz Canlıları  10 Adet Jumbo Boy Puzzle 5 Adet 3 Parçalı Puzzle 5 Adet 2 Parçalı PuzzleGörsel Zeka Yaratıcılık Merak Uyandırma Görsel Hafıza Parça Bütün İlişkisi..
32,31TL
Baby Puzzle- Benim İlk Puzzlem- Orman Hayvanları   10 Adet Jumbo Boy Puzzle 5 Adet 3 Parçalı Puzzle 5 Adet 2 Parçalı PuzzleGörsel Zeka Yaratıcılık Merak Uyandırma Görsel Hafıza Parça Bütün İlişkisiKutu Ölçüsü: 24.8x17.2x4.1 cm Desi:1    ..
32,31TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)