Menü
Your Cart

Elly

Yayınevi: Elly
Allık, broznlaştırıcı gibi toz bazlı ürünlerin yüzün dar alanlarına uygulanmasına için kullanılır..
31,37TL
Yayınevi: Elly
Elly Delıklı Tarama FırçasıGeniş aralıkları sayesinde takılmadan kolay tarama sağlar...
25,44TL
Yayınevi: Elly
Kaşları şekillendirmeye yardımcı olan düz uçlu cımbızdır Çıkan tüyleri almaya yardımcı olur..
13,74TL
Yayınevi: Elly
Elly Düz Ağızlı Cımbız Kılı koparmayan ağız yapısı ile sert kıllar hemen temizlenir. Elly Düz Ağızlı Cımbız Ergonomik yapısı sayesinde parmaklar terlese de kaymaz. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en pratik ve en kolay yoldur. Ucu düz yapıdadır..
13,82TL
Yayınevi: Elly
İnce bir fırçadır Boyutları göz etrafına, göz kapağına ve kıvrımlara ulaşmaya uygundur Farın istendiği gibi homojen uygulanmasına yardımcı olur Farklı renklerde farların birbirine iyi kaynaşmasını sağlar..
14,22TL
Yayınevi: Elly
Göz kapağı ve çevresine yapılacak olan far uygulaması için kullanılır..
15,53TL
Yayınevi: Elly
Kolay kullanım,kalite ve sağlamlık bir arada. Farın göz kapağına eşit olarak dağılmasını ve göz makyajının kusursuz görünmesini sağlar.Farı göz çevrenize aplikatör yardımı ile kolayca uygulayabilirsiniz...
14,33TL
Yayınevi: Elly
Farın göz kapağına eşit olarak dağılmasını ve göz makyajının kusursuz görünmesini sağlar Farı göz çevrenize aplikatör yardımı ile kolayca uygulayabilirsinizAmbalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir..
13,74TL
Yayınevi: Elly
CANLI RENKLERİ İLE SAÇLARINIZ İÇİN OLDUKÇA KULLANIŞLI PLASTİK SAPLI TARAK VE FIRÇA SETİ. SAÇINIZ İÇİN HEM KOLAY BİR AÇMA TARAMA SAĞLARKEN HEM DE KOLAYCA ŞEKİLLENMESİNE YARDIMCI OLUR...
25,67TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)