Menü
Your Cart

ERNET

Yayınevi: ERNET
100 gramlık kutularla satışa sunulan ve raflardaki yerini alan Cenk Ernet Naftalin Tablet, pisuvarlarda kullanıldığında kötü kokuları bastırır ve bu kötü kokular yerini hoş bir kokuya bırakır. Sadece pisuvarlarda değil, giderlerdeki kötü kokuları engellemek için lavabolarda da kullanılabilen bu ürün..
21,33TL
Yayınevi: ERNET
Ernet Fırın Temizleyici 430 mlEv temizliğinde en çok zorlanılan alanların başında mutfaklar gelmekte mutfakta da en çok sorun yaratan yerler fırınlar olmaktadır. Yemek kalıntılarının çıkarılması güç lekeler haline geldiği bu yerlerde artık Ernet markasının kaliteli ürünleri ile kısa sürede çözüm ü..
25,65TL
Yayınevi: ERNET
Ernet süper klozet blok; 4 etkili formülü ile, Hijyen sağlar Kireci önler Bol köpük Tam ferahlık sağlar. Ernet Süper WC Blok askılı kafesini klozetin kenarına iç kısımda kalacak şekilde, su kanalının altına akan suyla temas edecek şekilde yerleştirilir. Ernet süper klozet blok CarrefourSA aracılığıy..
17,73TL
Yayınevi: ERNET
Ernet Ütü Suyu, saf sudan oluşan formülü ile ütüde oluşacak kireçlenmeyi önler ve çamaşırlarınızın daha kolay ütülenmesine yardımcı olur...
16,38TL
Yayınevi: ERNET
Ernet Sprey Kir ve Kireç Çözücü, geliştirilmiş formülü ile banyonuzda oluşan kir ve kireç lekelerini söker atar. Kolayca durulanır, ovalamadan pırıl pırıl temizlik sağlar.Kullanım AlanlarıLavabolarda, Banyo Küvetlerinde, Tuvaletlerde, cam ya da akrilikten yapılmış Duş Kabinlerinde, Musluklarda, ..
30,15TL
Yayınevi: ERNET
Ernet Pas ve Kireç Çözücü çaydanlık, su ısıtıcısı, duş başlığı, duşakabin, lavabo, küvet ve tuvaletlerle birlikte seramik ve fayans banyo yüzeylerinde inatçı sarı pas lekelerini; cam ve sert zeminlerdeki badana lekeleri dahil inşaat artıklarını güvenle temizler.Kullanım ŞekliKireçlenmiş çelik ça..
18,00TL
Yayınevi: ERNET
Ernet Klozet Bloğu’nu suyun akış yönünde olacak şekilde klozetin kenarına asınız...
16,58TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)