Menü
Your Cart

Garnier

Yayınevi: Garnier
Botanik serisi yeşil çay içeren temizleme jeli günde 1 kez kullanılılır ve cildi arındırır, temizler. %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil garnier botanik temizleme jeli'nin yeşil çay ile zenginleştirilmiş formülü arındırıcı güce sahiptir. Garnier arındırıcı botanik temizleme jeli kiri ve mak..
82,56TL
Yayınevi: Garnier
Yoğun nem + parlaklık verici sütlü serum C vitamini + Hyaluronik asit Solgun ciltler için Neme doymamış cildin solgun mu görünüyor ? Parlamaya hazır ol! Sütlü kağıt maskemizle cildine enerji depola. Nem bombası etkisi, sadece 15 dakikada! #Garnier Yüz Maskesi #Garnier Kağıt Maske #C Vitaminli Kağıt ..
41,03TL
Yayınevi: Garnier
• Organik kayısı yağı, %100 doğal kaynaklı Perlit ve kayısı çekirdeği tozu içeren kayısı peelingi, keyif veren kayısı kokusuyla cildi yoğun şekilde temizleyerek sağlıklı ve ışıldayan bir cilt görünümü verir. • Organik kayısı yağı içeren formülüyle kayısı peelingi cildi temizleyip içerdiği tanecikler..
63,47TL
Yayınevi: Garnier
• Suya dayanıklı makyajı bile gözlerde yağlı bir kalıntı bırakmadan temizler. • Doğal kaynaklı arginine ile zenginleştirilmiş formülü kirpiklerinize güzellik, esneklik ve parlaklık sağlar. • Kirpikleriniz daha kalın, yoğun ve güçlü hissedilir. • Sonuç: Temizleme esnasında pamuk üzerinde kalan kirpik..
53,52TL
Yayınevi: Garnier
Tek adımda: - Makyajı Temizler - Cildi Arındırır - Rahatlatır Micellar teknolojisiyle, ovalamaya gerek kalmadan ciltteki kalıntıları ve yağ fazlasını mıknatıs gibi çeker. Makyajı temizler, cildi arındırır ve rahatlatır...
45,80TL
Yayınevi: Garnier
150 ml Garnier Saf ve Temiz Serisinden, kömür, salisilik asit, yaban mersini özü içeren, çift boyutlu parçacık içeren peeling. Tıkalı gözenekleri arındırır, inatçı siyah noktaları bile görünür şekilde azaltır, iki boyutlu peeling parçacıkları ve ultra emici kömür içeriği ile cildi siyah noktalardan ..
73,26TL
Yayınevi: Garnier
Yağlanma, Parlama, Siyah Noktalar Gibi Cilt Problemleri Olan Ve Gözenekleri Arındırıcı Temizleme Jelidir. Saf ve Temiz Cilt Temizleme Serisi, İnatçı Cilt Problemlerine Karşı Yardımcı Olmak İçin Geliştirilmiştir. Bakterilere Karşı Etken Madde İçeren Formülü, Temizleyici Etkenleri Ve Sebum Dengeleyici..
73,26TL
Yayınevi: Garnier
Ömürün emici gücü ile cildi arındırır. Içindeki hyaluronik asit ile cilde 1 haftalık yoğun nem verir. Siyah çay yaprağı içeriği ile cildi matlaştırır...
41,03TL
Yayınevi: Garnier
Kömür, siyah alg özü ve hyaluronik asiti birleştiren nemlendirici ve arındırıcı etkiye sahip, gözenek sıkılaştırıcı kağıt yüz maskesi temiz yüzünüze maskeyi yerleştirin ve 15 dakika boyunca bekletin. 15 dakika sonunda maskeyi yüzünüzden çıkarın. Yüzünüze hafif hareketlerle masaj yapın ya da kalan mi..
41,03TL
Yayınevi: Garnier
• Besleyici Mavi Kantaron Çiçeği Suyu İçeren Micellar, Micellar teknolojisi sayesinde ciltteki kalıntılara, makyaja ve yağ fazlasına mıknatıs gibi yapışır. • Makyajı temizler, cildi arındırır ve rahatlatır...
50,27TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 44 (4 Sayfa)