Menü
Your Cart

Hamaha Oyuncak

Yayınevi: Hamaha Oyuncak
Ahşap oyuncaklar genellikle köşeleri oval şekilde tasarlanır, sivri ve çocuğuna zarar verebilme ihtimali olan hatları yoktur. ÜRÜN A KALİTE GÜRGEN AĞACINDAN YAPILMIŞ OLUP TOPLAMDA 80 PARÇALIDIR.   Paket içeriğinden torna vida seti ile çocuğumuz kendi koltuğunu kendisi yapabilecek.  Kutu Ölçüsü: 31,5..
176,28TL
Yayınevi: Hamaha Oyuncak
Kalın Logaritmik Sayı Dizilişleri   36+ Ay Çocuklar ürünü yetişkin gözetiminde kullanmalıdır. Kutu Ölçüsü: 41x10,5x8 cm  ..
106,61TL
Yayınevi: Hamaha Oyuncak
Hamaha, Dikdörtgen 5'Li Sütun Geometrik Şekil Çocuklarınızda Bağlantısal düşünme, problem çözme, matematiksel düşünme ve odaklanma becerilerini geliştirir. Araştırmalar, yapboz yapmanın dikkat eksikliğini giderme, görsel hafızayı çalıştırma, problem çözme yeteneğini geliştirme ve özgüve..
71,46TL
Yayınevi: Hamaha Oyuncak
Hamaha, Ahşap Eğitici Geometrik Bul Tak Saat   Çocukların zaman kavramını öğrenmesini kolaylaştırır. Farklı renk ve geometrik şekillerle el-göz koordinasyonu sağlar. Ebat:20.5x20.5   Ahşap Oyuncaklar Bultak Geometrik Şekiller..
45,03TL
Yayınevi: Hamaha Oyuncak
Hamaha, Ahşap Montessori Geometrik Şekiller Çocuklarınızda Bağlantısal düşünme, problem çözme, matematiksel düşünme ve odaklanma becerilerini geliştirir.Ahşap oyuncaklar genellikle köşeleri oval şekilde tasarlanır, sivri ve çocuğuna zarar verebilme ihtimali olan hatları yoktur. Çoğunlukla z..
42,26TL
Yayınevi: Hamaha Oyuncak
%100 doğal ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürünler Gıda Boyası ile boyanmakta olup Sağlık bakanlığından onaylıdır. Çocuklarınızda bağlantısal düşünme, problem çözme, matematiksel düşünme ve odaklanma becerilerini geliştirir. Ebat:29x29 cm..
45,03TL
Yayınevi: Hamaha Oyuncak
 Ahşap Tetris Blokları 6mm   El-göz koordinasyonu sağlar. Benzerlik ve farklılıkları anlama yetisini geliştirir. Algı, zeka ve konsantrasyon geliştirir...
21,57TL
Yayınevi: Hamaha Oyuncak
Ahşap Geometrik Logaritmik Saat  Üründe her ahşap sayının yanında çubuk içinde o sayı kadar çubuğa geçmeli renkli ahşap apartlar vardır. Bunlarla hesaplamayı öğrenir. Logaritmik hesaplamayla çocuklar sıkılmadan matematiksel işlemleri küçük yaşlarda öğrenip kavramaya başlar ve hafızaları gelişir...
165,26TL
Yayınevi: Hamaha Oyuncak
Marka: Hamaha Oyuncak HMH-HA-166 Hamaha, Ahşap Formula Kategori: Spor Oyuncakları - HMH.HA166 - Anne & Bebek & Çocuk..
138,60TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)