Menü
Your Cart

Hobi Zeka Oyunları

Hobi Zeka, Hanoi Kulesi   Hanoi kuleleri, bir matematik oyunu veya bulmacadır. Üç direk ve farklı boyutlarda disklerden oluşur. Bu diskleri dilediğiniz direğe aktarabilirsiniz. Bulmaca bir direkte en küçük disk yukarıda olacak şekilde, küçükten büyüğe direk üstünde dizilmiş olarak başlar. Böylece ko..
30,09TL
Tahtanın üstündeki kelimelere, yatay veya dikey harfler ekleyerek yeni kelimeler oluşturun. Alabileceğiniz en yüksek puanı alabilmek için kelimelerinizi özel karelerin üzerinden geçirin. En yüksek puanı alan kazanır. 2-4 oyuncu ile oynanabilen zevkli bir oyundur. Paket içeriği - 4 Oyun Ista..
77,10TL
Ken Ken Matematik Sudoku  2004 Yılında Japon matematik öğretmeni Tetsuya Miyamoto tarafından, öğrencilerine matematiği sevdirme amaçlı icat edildi. Sudoku kurallarının dışında matematiksel işlemler de kullanılır.Görsel algı, Hafıza, Çözüm üretme, Sonuç üretme, Öngörme, Dikkat ve Odaklanma sağl..
25,67TL
Oyuna başlayan oyuncu ilk taşı bir noktaya bırakarak oyuna başlar. Daha sonra sıra rakibe geçer ve rakip oyuncu da bir taş bırakır. Her iki oyuncunun elindeki 9 taş bitene kadar oyuncular taşları sırası ile oyun tahtasına bırakırlar. Bu sırada oyunculardan herhangi biri yatay ve dikey olarak 3 taşı ..
35,07TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)