Menü
Your Cart

Hot Wheels

Yayınevi: Hot Wheels
Hot Wheels Fırlatıcılar Serisi, en sevilen iki düşman olan T-Rex ve köpek balığını (Ayrı olarak satılır.) süper havalı araba fırlatıcıları olarak karşınıza çıkarıyor. Küçük alanda büyük eğlenceler için bu kompakt oyuncaklar ile tek başlarına da oynanabilir. Her biri bir adet 1:64 ölçekli Hot Wheels ..
93,53TL
Yayınevi: Hot Wheels
Hot  Wheels  araçları  1968'deki  çıkışlarından  beri  her  yaştan  koleksiyoncunun,  araba  tutkununun  ve  yarışseverin  favori  koleksiyonunu  oluşturmayı  sürdürüyor.  1:64  ölçeğindeki  bu  arabalar,  gerçekçi  ayrıntılara  ve  özgün  süslemelere  sahip.  Gösterişli  arabalardan  ilginç  yarış ..
21,53TL
Yayınevi: Hot Wheels
Çocuğunuz Hot Wheels uçaklarıyla oynarken hedeflerini yüksekte tutup yıldız bir pilot olabilir. Gökyüzü Fatihleri gerçeklerine son derece benzeyen, ayrıntılı tasarımlara sahip uçak ve helikopterlerden oluşur. Yüksekten uçmanın keyfi için hepsini biriktir. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak ..
41,03TL
Yayınevi: Hot Wheels
Araba setlerine sahip bu havalı Hot Wheels taşıyıcı tırlar, araba sürmeye, yükleme ve taşımaya veya pistte yarışmaya ilham verici bir tarz getiriyorlar. Müthiş aksiyon eğlencesiyle dolu her tırda bir spor arabası ve enerjik ayrıntılar var. Birbirinden tamamen farklı tır modellerinden çocuğunuz en se..
120,96TL
Yayınevi: Hot Wheels
Hot Wheels Pistin Yıldızları yarışa hazır. Hot Wheels pistleriyle (ayrı satılır) kullanılmak üzere tasarlanan bu metal tırlar pistte hızlanıyor, çemberlerde dönüyor ve daha fazlasını yapabiliyor. Kabin ve dorse setteki diğer tırlarınkilerle yer değiştirebildiğinden; çocuklar en iyi filoyu oluşturaca..
71,03TL
Yayınevi: Hot Wheels
Çocuğunuz Hot Wheels arabalarının rengini 1:64 ölçeğindeki Renk Değiştiren araçlarla dönüştürebilir. İşlem çok basit: Sıcak su arabanın rengini değiştiriyor, soğuk su rengi eski haline getiriyor. Üstelik bazı arabalarda birden fazla renk değiştirme özelliği bulunuyor. Her araba tutkununun zevkine hi..
56,03TL
Yayınevi: Hot Wheels
Çocuklar bu oyun setiyle, Hot Wheels Şehri'ni dev köpek balığından kurtarmaya çalışacak. Dev köpek balığı Hot Wheels şehrine saldırdığında ve Hot Wheels Sörf Yarışması'nı tehdit ettiğinde çocukların hayal gücü harekete geçer! Çocuklar, arabalarını fırlatarak köpek balığı saldırısını önler. Araba köp..
482,57TL
Yayınevi: Hot Wheels
Hot Wheels Yüksek Skor Atlayışı, metal arabalarla oynamak ve motor becerilerini sınamak için eğlenceli yeni bir yol sunuyor. Bu benzersiz set, 1-2 kişilik bir oyundur. Oyuncular arabalarını fırlatarak  kartları vurup çevirmeye çalışır. Rakibinden önce tüm kartları aynı renk yapan oyuncu, oyunu kazan..
346,20TL
Yayınevi: Hot Wheels
1:64 ölçekli metal Hot Wheels Mario Kart serisiyle, çocuklar en sevdikleri Mario Kart karakterini seçip yarış ve akrobasi çılgınlığına tam gaz atılacak! Tüm Mario Kart araçları, Hot Wheels pistleriyle uyumludur. Her biri ayrı olarak satılır. Her model ayrı satılmaktadır. Asorti Seçilemez...
63,50TL
Yayınevi: Hot Wheels
Hot Wheels, popüler video oyununun ünlü pistlerinden ilham alınarak tasarlanan oyun seti ile Mario Kart dünyasının hız dolu aksiyonuna hayat veriyor. Her set, tıpkı oyundaki gibi engelleri ve zorlukları aşacağınız bir adet Mario Kart aracı replikası içerir. Tabii, bu sefer Hot Wheels pistinde! Bu ya..
278,03TL
Yayınevi: Hot Wheels
Çocuklar, yetişkin koleksiyoncular ve oyuncak araba severler 1:64 ölçekli favori Hot Wheels döküm arabalardan oluşan bu özel ürünü kaçırmamalı. Her koleksiyonda gerçekçi döküm arabalar ve araç severlerin bayılacağı orijinal dekorasyonlar bulunur. Yarış aksiyonunu sonuna kadar yaşatan bu arabalar, ko..
36,53TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)