Menü
Your Cart

Kanz - Enfal Oyuncak

Sallandıkça boncuklar birbirine çarparak ses çıkar, bebeğinizin ilgisini çeker.   Kolayca kavranabilir. Gelişim; Ses çıkaran çıngıraklar bebeğinizi oynamaya teşvik eder ve minik elleri ile kavramaya çalışması ince motor gelişimini destekler. Canlı renkler bebeklerin görsel algı gelişimini des..
32,64TL
Minikler Kanz Klasik Arabam ile eğlence dünyasında yolculuğa çıkıyor! Kolay kavranan tasarımıyla çocuğunuz hem güvenle oyunlar oynayacak hem de motor becerilerini geliştirecek. Ürünün; Sarı, kırmızı, mavi ve pembe olmak üzere 4 farklı model seçeneği vardır.Araba 14 cm. uzunluğundadır. Kutu Ölçüler..
48,12TL
Ufo Diş Kaşıyıcı Çıngırak Minik eller için uygun boyutta ve ağırlıktadır.Kolay kavranabilir, soft yapıdadır ve keskin kenarları yoktur. Diş kaşıyıcısının üzerinden bulunan kabarcıklar sayesinde bebeğinizin damağına masaj yapar, aynı zamanda diş çıkarmasını kolaylaştırır. Çift yüzeylidir. Toksi..
51,99TL
Kum Kovası, Sağlam plastik kova ve Pamuk halat sapı ile dayanıklıdır. Kova içerisinde, tırmık, kürek ve kale kalıbını taşımak, kumla dolu olduğu zamanlarda da taşımak oldukça kolaydır.   Motor beceri gelişimini destekler. Ürün aksesuarlarında renk farklılığı görülebilir.    Yaş Grubu : 24+ ..
76,22TL
Kanz Arkadaşım Balık Diş Kaşıyıcı Çıngırak  Kavraması kolaydır. Minik eller için mükemmel boyutta ve ağırlıktadır. Kaplumbağanın üzerinde bulunan kabarcıklar ve şekiller sayesinde bebeğinizin damağına masaj yapar, bebeğinizi rahatlatır aynı zamanda diş çıkarmasını kolaylaştırır. Farklı uzunlukt..
40,38TL
Kanz Sevimli Ayıcık Diş Kaşıyıcı Çıngırak   Kavraması kolaydır. Minik eller için mükemmel boyutta ve ağırlıktadır. Kaplumbağanın üzerinde bulunan kabarcıklar ve şekiller sayesinde bebeğinizin damağına masaj yapar, bebeğinizi rahatlatır aynı zamanda diş çıkarmasını kolaylaştırır. Farklı uzunluktak..
40,38TL
Kanz Sevimli Kaplumbağa Diş Kaşıyıcı Çıngırak   Kavraması kolaydır. Minik eller için mükemmel boyutta ve ağırlıktadır. Kaplumbağanın üzerinde bulunan kabarcıklar ve şekiller sayesinde bebeğinizin damağına masaj yapar, bebeğinizi rahatlatır aynı zamanda diş çıkarmasını kolaylaştırır. Farklı uzunlu..
40,38TL
Ps Lcd Dijital Çizim Tableti   Çizim yapmak ve not almak artık çok kolay! - LCD yazı tahtası ultra ince tasarımı sayesinde hafif ve taşıması kolay bir üründür. Ofiste, evde, okulda ve arabada kullanılabilir. - Yüksek duyarlı basınç algılama teknolojisi ile el yazınız uyguladığınız k..
88,73TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)