Menü
Your Cart

Kanz /Enfal Oyuncak

Kanz Eğitici Renkli Kaplar bebeğin öğrenmesi ve oynaması için pek çok yol sunar. Üst üste yığabileceği, birbirinin içine yerleştirebileceği, renkler, sayılar ve sayımın yanı sıra boyut ve şekil gibi kavramları öğrenmesine yardımcı olur. Her bir kapta bebeğin keşfetmesi gereken parlak renkler, sev..
71,36TL
İç içe geçen 8 adet kaptan oluşan bu oyuncak ile 70 cm. uzunluğunda bir kule yapabilirsiniz.   Bu oyuncak çocuğunuzun hayvanları, sayıları, renkleri ve şekilleri tanımasına yardımcı olur, onların el-göz koordinasyonlarının ve algı yeteneklerinin gelişmesini destekler.   Yaş Aralığı: 1 - 3 Kutu öl..
122,93TL
Kanz Büyük Kamyon ile eğlence hiç bitmeyecek!   Çocuklar ister evde ister dışarıda ya da plajda bu kamyon ile keyifle oynayabilecekler.     Miniklerin motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Hayal gücünü ve yaratıcılıklarını geliştirir. El-göz koordinasyonunun gelişmesini destekler.   BPA..
182,63TL
Yükle ve Çek! Çekici içindeki oluklu rampa sayesinde yarış arabası çekicide sabit kalır. Çocuklar rampa üzerindeki yarış arabası ile beraber çekiciyi kullanabilir, veya rampayı eğerek yarış arabasını ayrı da kullanabilir. Miniklerin yanından ayırmak istemeyeceği bu oyuncağı gittiğiniz her yere göt..
190,16TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)