Menü
Your Cart

LEGO

Yayınevi: LEGO
Bonsai sanatı, yüzyıllardır ağaç severlerin hayallerini süslemiştir. Şimdi LEGO® Bonsai Ağacı model yapım setiyle bu kadim sanatı kutlayabilirsiniz. Bonsai ağacını yeşil yapraklar ya da pembe kiraz çiçekleriyle dikkatlice şekillendirirken dinlendiğinizi hissedin. Değişikliğe hazır olduğunuzda, renkl..
706,23TL
Yayınevi: LEGO
İster bir sokak sahnesi, şato, isterseniz hayal ettiğiniz başka bir şeyi yapıyor olun, bu gri renkli 48x48 dişli zemin LEGO® setlerinizi yapmak, sergilemek ve oynamak için mükemmel bir başlangıç noktası. 48x48 çıkıntılı veya 38 cm 38 cm Bütün LEGO® koleksiyonlarına harika bir ek!..
203,60TL
Yayınevi: LEGO
Bir sahil kasabası, güneşli bir yüzme havuzu, denizde bir gemi veya hayal gücünde olan başka bir şeyi yaparken, mavi renkli 32x32 çıkıntılı bu taban plakası LEGO® tasarımlarını yapmak, sergilemek ve yaratıcı oyunlar oynamak için mükemmel başlangıç noktasıdır. Mavi LEGO® Taban Plakası Sahil kasa..
131,39TL
Yayınevi: LEGO
Bu LEGO® ǀ Disney Mickey ve Arkadaşları Mickey Fare’nin Pervaneli Uçağı (10772) seti 4 yaş ve üzeri için uygundur ve oyun parkındaki arkadaşları hayran bırakmak için mükemmeldir. Bir uçak, 2 küçük model ve özel bir Mickey silueti karosu içerir, çocuklar Disney Mickey Fare ile havada eğlence yaşayabi..
173,46TL
Yayınevi: LEGO
4 yaş ve üzeri için eğlenceli, konsantrasyon ve problem çözme becerilerini geliştirmeye yardımcı gelişimsel aktivitelerle dolu ve oynarken esnekliği teşvik eden bu LEGO® ǀ Disney Mickey ve Arkadaşları Minnie Fare’nin Dondurma Dükkanı (10773) setiyle çocukların yapım becerilerini teşvik edin. Hemen y..
296,18TL
Yayınevi: LEGO
Bu LEGO® ǀ Disney Mickey ve Arkadaşları Mickey Fare ve Minnie Fare’nin Uzay Roketi (10774) setiyle çocukların hayal güçlerini geliştirin. Açılan bir roket gemi ve uzay istasyonuna sahip bu setle 4 yaş ve üzeri çocuklar, uzayda Disney Mickey Fare ve Minnie Fare’ye katılabilir. Yapıp oynamak için geli..
296,18TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 241 (21 Sayfa)