Menü
Your Cart

Little Tikes

Yayınevi: Little Tikes
Granit görünümlü şık bir tezgâh, paslanmaz çelik görünümlü gereçler. Mikrodalga, buzdolabı, klasik fırın gibi parçaları, gerçek pişirme sesleri çıkaran ocağı ve tam 18 aksesuarıyla Little Tikes Gurme Mutfak, geleceğin şefleri ve gurmeleri için eğlenceli bir oyun ve deneyim alanı sunuyor.  2xLR6 p..
2.732,58TL
Yayınevi: Little Tikes
Geleceğin şefleri bu süper mutfakta kendi restoranları için yemek pişirme alıştırmaları yapabilecekler. Little Tikes Süper Şef Mutfak, içinde mikrodalgası, fırını, buzdolabı, mutfak dolapları gibi parçalarla ve cezve, tabaklar, bıçaklar, çatallar gibi 14 ayrı aksesuarla birlikte geliyor. Üstelik far..
2.732,58TL
Yayınevi: Little Tikes
Bu oyuncak yazarkasa, yürümeye başlayan çocuğunuz veya okul öncesi çocuğunuz için mükemmeldir. Çocuklar renkleri ve şekilleri eşleştirerek öğrenecekler. Bu eğitici oyuncak, ince motor becerilerin geliştirilmesine ve basit neden-sonuç ilişkisinin anlaşılmasına yardımcı olmak için doğru boyuttadır. Ço..
550,77TL
Yayınevi: Little Tikes
Özellikleri;Oyun ortamında öğrenmeye teşvik. Bebeklerin motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Güvenli, dayanıklı ve kapalı ortam bebeği evinde hissettirir. Alet kullanmadan kolayca sınırsız oynamak için açık, iki taraflı bir oyun merkezine dönüşür. İnteraktif çift taraflı oyun pa..
2.323,49TL
Yayınevi: Little Tikes
Little Tikes, 3’ü 1 Arada Yürüteç ışıkları kullanarak bebekleri harekete geçirmek üzere tasarlanmış. Bebek yürüteci itmeye başladığında, eğlenceli ışıklar devreye girip yürütecin önüne yansıyarak bebeğin ilerlemek istemesini sağlayor. Yürüteç kolayca eğlenceli ve benzersiz özelliklerle dolu bir akti..
1.368,96TL
Yayınevi: Little Tikes
Birçok özelliğe ve oyun şekline sahip olan Fıskiye Fabrikası Su Masası emekleme çağındaki bebeklerin ince motor becerilerini, paylaşma bilincini ve hayal gücünü geliştiriyor. Çocuklar, her bir bölümü borularla farklı şekillerde inşa ederken çocuklar hayal güçlerini kullanıyor. Su pompası su kulesine..
1.368,96TL
Yayınevi: Little Tikes
Çocuklara eşsiz oyun alanları sunan Little Tikes’ın 3’ü 1 Arada Spor Alanı’nda basketbol, futbol ve bowling eğlencesi başlıyor! Yüksekliği ayarlanabilen potası, ışıklı skorboardu, sayı yapıldığında çıkardığı 75’ten fazla sesi ile müthiş bir oyun deneyimi sunan 3’ü 1 Arada Spor Alanı, katlanarak kola..
1.300,77TL
Yayınevi: Little Tikes
Çocuklar, Süper Gerçekçi Little Tikes® First Oven İle Tıpkı Büyükler Gibi Yemek Pişirip Pişiriyormuş Gibi Yapabilir. Bu Şık, Modern Oyuncak Fırın Etkileşimli Özelliklerle Doludur: Yanan Ocak Üstü Ocaklar, Tıklanabilir Düğmeler, Çalışan Bir Fırın Işığı, Çıkarılabilir Bir Fırın Rafı Ve Döner Ocak Kadr..
1.641,68TL
Yayınevi: Little Tikes
Çocuklar, süper gerçekçi Little Tikes® first Fridge ile tıpkı büyükler gibi yemek pişiriyor ve hazırlıyormuş gibi yapabilir. Bu şık, modern oyuncak buzdolabı etkileşimli özelliklerle doludur: çalışan bir "buz" dağıtıcısı, çift Fransız kapısı, ayrı bir dondurucu çekmecesi ve çalışan buzdolabı ışıklar..
1.641,68TL
Yayınevi: Little Tikes
Çocuklar süper gerçekçi Little Tikes İlk Ocağım ve Lavabo Setim ile ebeveynleriyle pişirme ve bulaşık yıkama oyunu oynayabiliyor. Dahili pompaya basıldığında musluktan su akıyor Ocak düğmeleri çevrildiğinde gerçekçi sesler duyuluyor! Çocuklar oyun aksesuarlarını lavaboda saklayabiliyor. Oyun setinde..
755,31TL
Yayınevi: Little Tikes
Little Tikes 2'si 1 Arada Limonata ve Dondurma Tezgâhı sayesinde çocuklar en sevdikleri yiyecek ve içecekleri hazırlayıp satma oyunu oynayabiliyor. Leziz görünen tatlılarla dolu olan tezgâhın tekerlekleri dönüyor, şemsiyesi açılıp kapanıyor ve çalan bir zili var. Çocuklar dondurma aksesuarlarıyla do..
1.914,39TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)