Menü
Your Cart

Mega Oyuncak

Yayınevi: Mega Oyuncak
Ütü ve Dikiş Makinesi  Gerçek bir dikiş makinası ve ütü deyimi yaşamaya hazır mısınız! Makaraları doldurun, ipi iğneden geçirin, kumaşı yerleştirin ve pedala basın. İşte dikiş dikiyorsunuz. Müziklidir. İşlevsel bir çekmecesi vardır. 3 adet AA pil ile çalışır. Piller dahil değildir. Ürün Ölç..
216,30TL
Yayınevi: Mega Oyuncak
Onlarca farklı numara bu kutuda. Bu eğlenceli set ile çocuklar eğlenirken, sizleri de çok eğlendirecekler.  Sihirbazlık seti onların hayal dünyalarını ve el becerilerini geliştirecek.  Kutu İçeriği: Sihirli Şapka, Pelerin, Değnek, Mendil, 3'lü Halka, 3 Adet Bardak, Oyun Kartları, Sünger Tavşan ve Oy..
181,50TL
Yayınevi: Mega Oyuncak
Road Masters 3 Katlı Mega Garaj ile tam gaz eğlence!   Mega Garaj’ın makaralı dev asansörü ile aracını istediğin kata taşıyabilir, garaj içerisindeki katlarda gezebilirsin. Aracını garajın dışına çıkarak oto yıkama ve benzinliğe uğrayabilir, otoyolda aracını sürerek asansör ile tekrar en üst kata çı..
204,54TL
Yayınevi: Mega Oyuncak
 Mega, Road Masters 2 Katlı Kule Asansörlü İtfaiye Garajı, 45 parça   Maksimum Oyun Alanı:55x67x35 cm Kutu Ölçüsü: 53x34,5x12 cm..
181,11TL
Yayınevi: Mega Oyuncak
Bu süper hava indirme uçağı ile yerdeki askerlere yardım edin! Uçak, gerçekçi ışık ve ses efektlerine sahiptir. Askerleri uçağa yatırmak için her iki kapıyı da kolayca açabilirsiniz. Ürün kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan malzemelerden üretilmiştir. Kutu içeriği: 1 adet uçak ve 3 adet figür İki ad..
474,06TL
Yayınevi: Mega Oyuncak
 Harika Kanatlar Çadır Seri 3   Harika Kanatlar oyun evi çadırı ile çocuklar en eğlenceli oyunlarını bu oyun çadırında oynayacaklar! Kolay kurulum ve dayanıklılık özelliği sayesinde çocuklar ister evde isterse de bahçede oyun çadırını kurarak eğlenceli vakit geçirecekler. Çocuklar en sevdiği karak..
142,01TL
Yayınevi: Mega Oyuncak
Sweet Snap oyunu ile her evde eğlence! Bildiğiniz kutu oyunları unutun ve Sweet Snap’in tadını çıkarın. Oyunun amacı basit, en çok puanı toplayan galip oluyor. Puan kazanmak için, elinizden geldiğince hızlı bir şekilde, masanın etrafında kartları dolaştırarak aynı türden 3 kartı toplamalısınız. Elin..
251,40TL
Yayınevi: Mega Oyuncak
Mini Dünya Sesli Mutfak Seti    Mini bebeğin ile eğlenceli mutfak aktiviteleri seni bekliyor! Kendi mutfağında lezzeetli bir pizza pişir! Pizza pişerken ocaktan sesler gelir ve ocağını yaktığında ışık yanar. Buzdolabının kapağını açtığında ışığı yanar. Bu gerçeksi görüntüyü çocuklarınız çok sevec..
204,54TL
Yayınevi: Mega Oyuncak
Baellar bebeğin güne başlamak için hazırlanmasına yardım etmek ister misin? Muhteşem giyim odasında ihtiyacınız olan her şey var! Bebeğinizin saç stilini değiştirebilir ve ona farklı giyim eşleşmeleri konusunda yardımcı olabilirsin. Mini soyunma odası çocukların hayal gücünün gelişmesine katkıda ..
179,33TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 66 (6 Sayfa)