Menü
Your Cart

Oral-B

Yayınevi: Oral-B
Ürün Bilgileri • Oral-B Diş Fırçası diş telleri ve dişlerden bakteri plağını gidermek için V şeklinde kılları kullanır. • Diş teli fırçası olarak kullanabildiği gibi diğer ortodontik tedaviler ile ilgili tel ve braketleri temizlemek için de kullanılabilir. • Diş telleri etrafında hareket etmeye yar..
39,00TL
Yayınevi: Oral-B
Prenses Figürlerine sahip bu Oral-B Kids manuel diş fırçası iyi bir temizlik için mükemmel çocuk diş fırçasıdır. Küçük ağızlarda kolay kullanım için küçük bir başlıkla, 3 ile 5 yaşları arasındaki çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Yastıklı başlık hassas diş etlerini korumaya yardımcı olurken ..
27,53TL
Yayınevi: Oral-B
Diş aralarına ve arkalarına kolayca girebilen ve derinlemesine temizlik sağlayan Oral B Proexpert Massager Medium Diş Fırçası, özel yan kıllarıyla diş etlerini rahatlatır ve fırçlamaya bağlı diş eti kanamalarını azaltır.Oral-B Pro-Expert CrossAction Diş Eti Masajı diş fırçası 16 derecelik mükemmel..
39,00TL
Yayınevi: Oral-B
Oral-B pro- expert clinic line diş ipi diş plağını etkin bir biçimde temizlerken dişetlerine karşı hassastır Ürün özelikleri:-dişetlerine karşı hassastır, diş plağını etkin bir biçimde temizler Ferahlık ve serinlik hissi verir Parçalanmaya karşı dayanıklıdır..
32,76TL
Yayınevi: Oral-B
Complete 5 yönlü temizlik 40 orta Ağzınızın tamamında üstün temizlik sağlar 5 temizleme bölgesi içerir Powertip fırça kılları: Ulaşılması zor yerleri temizler Diş arası kılları: Dişlerin aralarını temizler Merkez haznesi: Yüzey lekelerini parlatarak giderir Diş eti masajı sağlayıcı Dil ve yanak temi..
17,10TL
Yayınevi: Oral-B
• 2 ile 4 yaş arası çocuklar içintasarlanmış bir diş fırçasıdır. • Stages 2 diş fırçası onların özel ihtiyaçlarına uygundur. • Yeni çıkmış dişler ve narin diş etlerine hassas bakım yapmayı kolaylaştırır...
27,53TL
Yayınevi: Oral-B
Etiketler: oral b diş fırçası, Oral-B, Oral-B Pro-Expert Clinic Line Ortho Brush Ortodontik Diş Fırçası satın al, ortodontik diş fırçası...
24,41TL
Yayınevi: Oral-B
Prenses veya araba figürlerine sahip bu oral-B kids manuel diş fırçası iyi bir temizlik için mükemmel çocuk diş fırçasıdır. Küçük ağızlarda kolay kullanım için küçük bir başlıkla, 3 ile 5 yaşları arasındaki çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Yastıklı başlık hassas diş etlerini korumaya yardım..
27,53TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)