Menü
Your Cart

PRITT

Yayınevi: PRITT
Kolay açılabilir, kolay tutulur ve kolaylıkla kullanılabilir yapısıyla, 12 adetlik Pritt Kuru Boya, şimdi sipariş ettiğiniz takdirde CarrefourSA’dan kapınıza kadar geliyor.Parlak, canlı ve örtücü renklerle zevkli ve rahat bir kullanım sağlayan 12’li Pritt Kuru Boya, aynı zaman ucu kolaylıkla açıla..
49,70TL
Yayınevi: PRITT
Pritt 12’li pastel mum boya ile çocukların yaratıcılığına renk geliyor. Parlak renkleri ve örtücü olma özelliğiyle çocuklara çalışmalarında özgürlük tanıyor. Kalemtıraş ile kolayca açılabilen pastel boyalar silgi ile de kolayca silinebiliyor. Mum formunda üretilen kalemler esnek olması sebebiyle kol..
36,74TL
Yayınevi: PRITT
Pritt’in küçük kahramanları çocukların yardımına koşuyor. %90 doğal içeriklerden üretilen sıvı yapıştırıcılarla Pritt, kağıt, karton gibi malzemeleri yapıştırmaları için çocuklara büyük kolaylık sağlıyor. Küçük kahramanların olduğu tüplerde gelen yapıştırıcının ergonomik tasarımı sayesinde çocuklar ..
68,61TL
Yayınevi: PRITT
Pritt Stick 3'lü SetPritt Original Stick 43 g 2 adetPritt Glow Dark Stick 20 g 1 adet..
87,36TL
Yayınevi: PRITT
Pritt ile hatalarınızı telafi etmek çok kolay. Pritt, kurşun kalemin silinebilir olma rahatlığından vazgeçemeyenler için yumuşak dokulu, kullanışlı silgi üretti. Kâğıtta iz bırakmayan Pritt silgi, toz halinde ufalanmayarak çalışma ortamınızı kirletmez. Kurşun kalem izlerini defterinize zarar vermede..
21,74TL
Yayınevi: PRITT
Kırtasiye ürünleri öğrencilerin okul gereçlerinin tam manası ile karşılanabilmesi adına üretilmiş ürünlerdir. Öğrenciler okul dönemlerinde birçok farklı ders almakta ve bu derslerin neredeyse tamamı için farklı ihtiyaçlara sahip olmaktadır. Öğrencilerin özellikle tasarım ya da resim gibi dersleri iç..
42,36TL
Yayınevi: PRITT
Pritt büyük sulu boya ile resimler daha renkli daha canlı hale geliyor. Capcanlı renk tonları, palete dönüşen kapağıyla çocuklar için resim yapmak eğlenceye dönüşüyor. Yoğun kıvamı sayesinde farklı çocukların renkleri karıştırarak farklı ara renkler elde etmesine imkân tanıyan Pritt Sulu Boya, kolay..
40,32TL
Yayınevi: PRITT
Özel ambalajı ve birbirinden güzel 6 rengiyle hazırlanan, çocuklarınız, çizmiş olduğu resimlerini keyifle renklendirebilir ve çocuklarınız özgürce yaptığı desenlerle hayal dünyasını genişletebilesine yardımcı olan Pritt 6-Lı Parmak Boyası CarrefourSA aracılığıyla, uygun fiyat avantajıyla bir tıkla k..
59,06TL
Yayınevi: PRITT
Pritt’ten ofis ve okulda hayatınızı kolaylaştıracak çok kullanışlı bir ürün: Pen sıvı sapıştırıcı. Kâğıt ve türevlerini yapıştırmak için kullanılan Pritt Pen 55 ml, kalem şeklindeki formu sayesinde ürünü kullanırken tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. Böylelikle yapıştırıcınızı istediğiniz yere sürerek..
27,36TL
Yayınevi: PRITT
Kırtasiye bölümünde çeşitli kırtasiye malzemeleri ve yapıştırıcılar bulunmaktadır. Bu ürünlerin içinde yer alan Pritt 3x11g+1x10g Stick ile evinizdeki küçük işlemleri yerine getirebilirsiniz. Çocuklarınızın okul ödevlerine yardımcı olacak bu ürünü uygun fiyata mağazamızdan temin edebilirsiniz. Tek s..
49,86TL
Yayınevi: PRITT
Çocukların en sevdiği renkler Pritt 12’li pastel karton kutuda toplanıyor. Ekstra canlılığa sahip ana ve ara renklerle gelen pastel boyalar, çocukların harikalar yaratması için gereken zemini hazırlıyor. Yumuşak yapısıyla kağıda kolay uygulanan Pritt bastel boyalar, yoğun pigmentleri ve canlı renkle..
70,32TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)