Menü
Your Cart

Pure Line

Yayınevi: Pure Line
Duş keyfi duştan sonra bile seninle! Pure Line Duş Jeli, doğadan ilham alan incir ve beyaz gül kokusuyla doğanın tazeliğini seninle buluşturuyor. İçerisindeki koku incileri, duştan çıktıktan sonra bile mis gibi kokular yayar. Pure Line, cildini özenle temizlerken ferahlığı ve mis kokusuyla gün boyu..
31,49TL
Yayınevi: Pure Line
• Duş keyfi duştan sonra bile seninle! • Pure Line Duş Jeli, doğadan ilham alan portakal ve buğday kokusuyla doğanın tazeliğini seninle buluşturuyor. • İçerisindeki koku incileri, duştan çıktıktan sonra bile mis gibi kokular yayar. • Pure Line, cildini özenle temizlerken ferahlığı ve mis kokusuyla g..
31,46TL
Yayınevi: Pure Line
Duş keyfi duştan sonra bile seninle! Pure Line Duş Jeli, doğadan ilham alan vanilya ve hindistan cevizi kokusuyla doğanın tazeliğini seninle buluşturuyor. İçerisindeki koku incileri, duştan çıktıktan sonra bile mis gibi kokular yayar. Pure Line, cildini özenle temizlerken ferahlığı ve mis kokusuyla ..
31,46TL
Yayınevi: Pure Line
• Pure Line Hijyen Duş Jeli, misket limonu ve karanfil özlü formülü ile vücut hijyenini sağlamana yardımcı olurken, ferahlığı ve mis kokusu gün boyu kalır. • Pure Line’ın içerisindeki koku incileri, duştan çıktıktan sonra bile cildine her dokunuşunda mis gibi kokular yayar ve 12 saate kadar kalıcıdı..
31,46TL
Yayınevi: Pure Line
Duş keyfi duştan sonra bile seninle! Pure Line Duş Jeli, doğadan ilham alan gül ve sandal ağacı kokusuyla doğanın tazeliğini seninle buluşturuyor. İçerisindeki koku incileri, duştan çıktıktan sonra bile mis gibi kokular yayar. Pure Line, cildini özenle temizlerken ferahlığı ve mis kokusuyla gün bo..
31,49TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)