Menü
Your Cart

Raid

Yayınevi: Raid
Kokusuz bir üründür. En zor alanlara bile kolayca ulaşarak evinizi ve özellikle mutfağınızı haşerelerden koruyabilirsiniz. Mutfağınızda raid böceksavar kullanacaksanız yiyeceklerin üstünü kapatmanız gerekir. Yemekleri dolaba kaldırarak diğerlerinin üstünü iyice kapatmalısınız. Ortalıkta açıkta kap b..
42,14TL
Yayınevi: Raid
Sivrisinek ve Karasinekler Karşı Koruma Detan Süper Elektrolikit, sivrisinek ve karasineklere karşı koruma sağlıyor! Gecede 8 saat kullanım ile 60 gece boyunca sivrisineklerden koruma sağlar...
64,17TL
Yayınevi: Raid
Bir İstasyonda İki Yem Hamam böceği mücadelesinde pratik çözüm; Detan Hamam Böceği Yemi Extra! Evinizi istila eden hamam böceklerinin bu yemden sadece bir parça ısırması yeterli! Plastik koruyucusu sayesinde etrafa yayılmaz. Çocuklular ve evcil hayvan besleyenler güvenle kullanabilir!..
37,17TL
Yayınevi: Raid
Raid Elekro Likit Yedek, Raid Elektro Likit Cihaz ile kullanıldığında, gecede ortalama 8 saatlik kullanımla 45 gecelik maksimum koruma sağlar. Sivrisineklerden korunmada etkili, pratik ve güvenilir bir sistemdir. Şişedeki likit seviyesi gözlenebilir, bittiği takdirde Raid Elektro Likit Yedek ile değ..
44,36TL
Yayınevi: Raid
Raid Elekro Likit, sivrisineklerden korunmada etkili, pratik ve güvenilir bir sistemdir. Gecede 8 saatlik kullanımla 45 gecelik maksimum koruma sağlar. Şişedeki likit seviyesi gözlenebilir, bittiği takdirde Raid Elektro Likit Yedek ile değiştirirek sivrisineklerden korunmaya kaldığınız yerden devam ..
50,84TL
Yayınevi: Raid
Raid Elektro Likit, sivrisineklerden korunmada etkili, pratik ve güvenilir bir sistemdir. Gecede 8 saatlik kullanımla 60 gecelik maksimum koruma sağlar. Şişedeki likit seviyesi gözlenebilir, bittiği takdirde Raid Elektro Likit Yedek ile değiştirirek sivrisineklerden korunmaya kaldığınız yerden devam..
58,40TL
Yayınevi: Raid
Raid Elektro Mat Kokusuz Tablet sivrisineklere karşı 8 saat boyunca etkili koruma sağlar. Kullanımı kolaydır ve ayn zamanda kokusuzdur. Elektriğe takılan cihazla kullanıldığında, cihaz ısı üreterek sivrisinek kovucuyu etkinleştirir, böylece sivrisineklerin odaya girmesine engel olur. Pencereler a..
43,71TL
Yayınevi: Raid
Raid Gece & Gündüz Sinekkovar, siz ve aileniz için sivrisinek ve karasineklere karşı 240 saat boyunca etkin koruma sağlar. Sinek kovucu formülü ile sıkıştırılmış kum içeren özel bir teknolojiye sahiptir. Raid Gece & Gündüz, prize takıldığı andan itibaren 10 güne kadar 24 saat süren koruma sağlar...
33,21TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)