Menü
Your Cart

SIR

Yayınevi: SIR
Yumuşak formülü ile ideal bir ahşap temizleyicidir. Püskürtme mekanizması ile pratik temizlik sağlar. Toz, kir, kalıntı ve lekeyi ahşaba zarar vermeden, iz bırakmadan derinlemesine temizler. Ahşabın doğal parlaklığını korur. Sürekli kullanımda yüzey üzerindeki cilayı koruyup, çatlamasını engeller. P..
21,93TL
Yayınevi: SIR
Yumuşak formülü ile ideal bir ahşap temizleyicidir. Kiri, isi ve lekeyi ahşaba zarar vermeden derinlemesine temizler. Ahşabın doğal parlaklığını korur. Parke, ahşap kapılar, mutfak dolapları, ahşap merdivenler ve silinebilir tüm ahşap yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılır...
21,93TL
Yayınevi: SIR
Yağ, kireç, parmak izi ve su lekeleri gibi inatçı kirleri kolayca yok eder. Ovma gerektirmeyen ve parlaklık veren özel formülü sayesinde paslanmaz çelik yüzeyleri çizmeden ışıl ışıl yapar. Paslanmaz çelik tencere, tava ve çaydanlıklarınızda da mükemmel, pırıl pırıl bir temizlik için kullanabilirsini..
27,33TL
Yayınevi: SIR
Bileşimindeki özel kimyasallar sayesinde temizlenen eşya ve çamaşır üzerinde tahrip edici ve renk sökücü etki göstermez. Mis kokulu temizlikler için ideal sıvı bir deterjan olup tül,perde,çamaşırların üzerine, halı ve koltukların elyaflarına yerleşmiş kirleri çözer atar. Mutfak ve banyo alanlarında ..
45,72TL
Yayınevi: SIR
Bileşimindeki özel kimyasallar sayesinde temizlenen eşya ve çamaşır üzerinde tahrip edici ve renk sökücü etki göstermez. Mutfak ve banyo alanlarında kullanılarak oluşan kir ve lekeleri temizler. Mis kokulu temizlikler için ideal sıvı bir deterjan olup tül,perde,çamaşırların üzerine, halı ve koltukla..
17,88TL
Yayınevi: SIR
SIR Banyo Sihirbazı Temizleyici tek sprey ile yüzeye uygulanabilir ve çabuk etki eden kireç çözücü formülü sayesinde günlük banyo kir ve kireçlerini hızlı ve kolayca temizlenmesini sağlar. Ürünü yüzeye uygulayın. SIR Banyo Temizleyici hemen etki etmeye başlar. Defalarca durulama gerektirmez...
21,93TL
Yayınevi: SIR
Makinenizin görünmeyen kısımlarında biriken deterjan, ağartıcı, yumuşatıcı vb. tortu, kir ve kireç artıklarını gidererek çamaşır makinesinin iç kısmının temiz kalmasını sağlar ve kötü kokuların oluşmasını engeller. Makinenizin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmasını sağlamak için mutlaka düzenli ..
21,39TL
Yayınevi: SIR
Fayans arası derzlerde oluşan kir ve lekelerin temizliğinde, lavabo, klozet, küvet gibi yüzeylerde oluşan kireç ve sarı lekelerin giderilmesinde, suların sert olduğu bölgelerde diğer temizleyicilerin gidermediği kirlerin giderilmesinde kullanılır...
21,39TL
Yayınevi: SIR
Banyo, duşakabin ve lavabolarınızda güvenle kullanabileceğiniz bir temizleyicidir. Duşakabin, küvet, armatür, fayanslar, lavabo ve musluklarda ki su lekelerini, günlük kirleri kolayca temizler. Ayrıca sabun artığı, kireç ve pas lekelerinin temizliğinde kullanabileceğiniz eşsiz bir formüldür. İçerdiğ..
23,60TL
Yayınevi: SIR
Mutfak, ocak, fırın, davlumbaz, aspiratör ve fritözde oluşan yanmış ve yanmamış, beyaz eşyalarda, silinebilir ıslak zeminlerde oluşan yağ ve lekeleri, süt ve yemek tutmalarından oluşan ağır yağ ve kirleri temizlemek için üretilmiş olup çok güçlü bir temizleyicidir...
19,23TL
Yayınevi: SIR
SIR Mutfak Sihirbazı yağ çözücü tek sprey ile hızlıca yüzeye uygulanabilen ve hızlıca etki eden formülü sayesinde günlük mutfak kirlerini en iyi şekilde temizler. SIR Mutfak Sihirbazı yüzeye uygulandıktan sonra hemen etki etmeye başlar. Defalarca durulamaya gerek kalmadan nemli bir bez veya süngerle..
21,93TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)