Menü
Your Cart

Xiaomi Redmi Note 9

Xiaomi Redmi Note 9
Yayınevi: Zore
Ürünün detaylı videosunu izlemek için link'e tıklayınhttps://www.youtube.com/watch?v=miSyRomfmzA​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Cihazınızın her köşesini kavrayarak koruma altına alır.Böylelikle cihazının hiçbir kenarı açıkta kalmaz ve full koruma sağlar. Mat görünümü ve ultra inceliği ..
64,90TL
Yayınevi: Zore
​​​​Zore Bistro Kapak 5 farklı renkten oluşturulmuş telefonunuzun tasarımına uygun renk yelpazesiKontrast renk tasarımı ile hassas çalışan düğmeler​Telefonun tüm gövdesini kaplar ve günlük çiziklerden cihazınızı korurKamera kısmının kabartmalı olması ile cihazınızın kamerasını çiziklerden korurYüzey..
38,90TL
Yayınevi: Zore
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Zore Coss Kapak Şeffaf ve pürüzsüz yüzey ile telefonunuza farklı bir görünüm kazandırınKenarları silikon arkası sert malzemeden üretilmiştirMükemmel kalıbı ile cihazınızla eşleşen harika dizayn Darbelere karşı kalınlaştırılmış köşelerTüm slotlara rahatlıkla erişebilirsiniz..
48,90TL
Yayınevi: Zore
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​İç kasanın kalınlaştırılması sayesinde cihazınızı sımsıkı tutar ve düşmesini engeller. Ultra korumaCihazınızı çiziklerden, kirden ve darbe ve şoktan tamamen korur. Hard case kılıfı çıkarmadan bütün slotlara erişilebilir. Harika kalıp kesimi sayesinde Cihazınıza mükemmel uya..
52,90TL
Yayınevi: Zore
​​​​​​ÜRÜN AÇIKLAMASIŞeffaf ve kenar kısımların renkli tasarımı ile telefonunuza farkli bir görünüm kazandirir-Silikon yapısı sayesinde darbeleri çok rahat emer ve cihazınızı sert darbelerden korur- Mükemmel incelik, cihazinizla eslesen harika bir dizayn.- Cihazinizi çiziklerden, kirden ve darbe ve ..
47,90TL
Yayınevi: Zore
Zore Enjoy Kapak- 360 derece telefonunuzun tüm gövdesini kaplar- Ekran koruyucular ile birlikte kullanılmadığında cihazınızın dokunmatik ekran hassasiyetini etkilemez- Ultra ince yapılı ve ultra esnek- Mükemmel kalıp kesimi sayesinde cihazınızla eşleşen harika bir dizayn- Cihazınızı çiziklerden, kir..
42,90TL
Yayınevi: Zore
​​Zore Fri SilikonSıcak renklerden oluşturulmuş telefonunuzun tasarımına uygun zengin renk yelpazesi​Telefonun tüm gövdesini kaplar ve günlük çiziklerden cihazınızı korurKontrast renk tasarımı ile hassas çalışan düğmelerYükseltilmiş 0.4mm kenarlar ile cihazınızın ekranını ve kamerasını korurKöşelere..
44,90TL
Yayınevi: Zore
​​Zore Hux KapakKoyu veya açık renkli arka yüzey tasarımı ile telefonunuzun rengine göre uyumlu bir dizayn​Telefonun tüm gövdesini kaplar ve günlük çiziklerden cihazınızı korurKontrast renk tasarımı ile hassas çalışan düğmelerYükseltilmiş kenarlar  ve kamera kısmı ile cihazınızın ekranını ve kameras..
40,90TL
Yayınevi: Zore
Zore Kamera Korumalı Nitro Anti Shock SilikonTamamen şeffaf görünümlüdürKöşelerde darbelere karşı etkili ultra kalınlaştırılmış silikon bölümler vardırİç kasanın kalınlaştırılması sayesinde cihazınızı sımsıkı tutar ve düşmesini engellerUltra kamera koruması sayesinde cihazınızın kamerasını ekstra ko..
38,90TL
Yayınevi: Zore
Zore Kamera Korumalı Süper Silikon- Şeffaf ve pürüzsüz yüzey ile telefonunuza farkli bir görünüm kazandirir- Ultra ince yapılı ve ultra esnek- Ultra kamera koruması sayesinde cihazınızın kamerasını ekstra korur- Mükemmel kalıp, cihazinizla eslesen harika bir dizayn.- Cihazinizi çiziklerden, kirden v..
32,90TL
Yayınevi: Zore
​​​​​Zore Kar Deluxe Kapaklı KılıfStand olabilme özelliğine sahiptir.Mıknatıslı kapatma kopçası ile rahat kullanım. Mükemmel kalıp, cihazınızla eşleşen harika bir dizayn. Kapaklı olması sayesinde, cihazı hem önden hem arkadan gelebilecek darbelerden korur.Kartlık bölmesi ile kartlarınızı ehliyetiniz..
71,90TL
Yayınevi: Zore
​​​Zore Lensi KapakKaydırarak açılıp kapanabilen kamera lens koruyucu dizaynı sayesinde cihazınızın kamerasını tamamen korurPastel renklerden oluşturulmuş telefonunuzun tasarımına uygun zengin renk yelpazesiKenar kısımları ve butonlar renkli olarak tasarlanmış, yumuşak silikon malzemeden üretilmişti..
45,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)