Menü
Your Cart

Yiyecek Hazırlama

Yayınevi: Buffer
 12'li Şeffaf Kapaklı Kilitli Yumurta Saklama Kabı Kutusu AparatıYıkanabilir Sert Plastik Yumurta Saklama Kutusunun kapaklı ve kilitli yapısı sayesinde yumurtalarınızı Yumurta Saklama Kabı'nda rahatlıkla saklayabilir, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.12'li Şeffaf Kapaklı Kilitli Yumurta S..
23,46TL
Yayınevi: Buffer
15'li Yumurta Saklama KabıYumurtalarınızı kırılmadan dökülmeden saklayabileceğiniz yumurta saklama kabı. Kilitli kapak mekanizmasına sahiptir. Böylelikle sağlam bir şekilde korunduğundan emin olabilirsiniz.Sağlığa zararı olmayan çevre dostu malzeme ile üretilmiştir.15 adet yumurta alır.Ürü..
27,44TL
Yayınevi: Buffer
30'lu Yumurta Saklama KabıYumurtalarınızı kırılmadan dökülmeden saklayabileceğiniz yumurta saklama kabı. Kilitli kapak mekanizmasına sahiptir. Böylelikle sağlam bir şekilde korunduğundan emin olabilirsiniz.Sağlığa zararı olmayan çevre dostu malzeme ile üretilmiştir.30 adet yumurta alır.Ürü..
43,37TL
Yayınevi: Buffer
Take'n Go Kapaklı Kaşıklı Hazırla Ve Çık Meyveli Yoğurt Kabı -Özellikle diyet yaparken hafif ve doyurucu atıştırmalıkların tüketilmesi gerektiği zamanlarda çeşitli meyveler, yulaf ve yoğurt birlikteliği ile hazırladığınız ara öğünlerinizi muhafaza edebileceğiniz kapaklı kaşık hazneli yoğurt kabı..
29,43TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)